Vi berättar gärna mer.

Vårt syfte är att medverka och accelerera medvetenheten i individer och samhälle.

Tillsammans skapar vi Björnbacka

Ludvig von Bahr 0707172580

CEO & Founder
0707172580
ludvig@bjornbacka.se

Louise von Bahr 0763190719

Retreat leader & Co-ordinator
0763190719
louise@bjornbacka.se

Herman Ottosoon

Vegetarian food specialist
0707474286
herman68@me.com

Henrik Steiner

Byggledare retreat ext design
0707471299
henrik@arkitektriket.se

Linnea Bach Jerde

Interiör design
linnea@bachgarde.com

Filip Agoo

Fotograf
0705111116
filip@abccharity.org

Andreas Grankvist

Advicer
andreas.granstedt@accounting.pe

Preemlena Wettergren

Ledare för fundamentet "the Leap"
0761862227
info@premleena.se@me.com

Vi finns här för dig

Fyll i dina uppgifter så återkommer vi inom kort.